Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38
  +38(093) 500-68-68

 
 
НАВЧАЛЬНИЙ РІК 2018 - 2019
КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА НАВЧАННЯ У ШКОЛІ ВІДБУДЕТЬСЯ 2 ВЕРЕСНЯ 2018
У приміщені Школи академічного та сучасного балету за адресою Чайковського 20
на 11.00 для дітей 3-6 років
на 12.00 для дітей 7 - 8 років
на 13.00 для дітей 9+ років
Умови відбору: діти 3-6 років  проходять тільки перевірку фізичних даних, слуху, та координації. Діти які поступають у перший клас (8 років), а також  поступаючі у старші класи мають мати добру розтяжку,  володіти відповідно віку базовими знаннями класичного або сучасного танцю.

У 2018 - 2019р. для навчання будуть працювати дві локації,

на Чайковського 20  (всі вікові групи)
та Червоної Калини 7А (Сихів)
групи Міні,Кідс,Юніор та та зводна група для дітей 9 - 14р.
Телефон для довідок: +38(068)500-35-06

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
 НА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 

2018 - 2019р.

Приміщення школи вул. Чайковського 20
КласПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСубота

МІНІ 1

   малий зал     малий зал     малий зал 
18.45  - 19.30 18.45 - 19.30 18.45 - 19.30
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ПРАКТИКА
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко
МІНІ 2

 малий зал 
   малий зал   

  малий зал 





17.45 - 18.30 17.45 - 18.30 17.45 - 18.30
СТРЕЙЧІНГ СТРЕТЧІНГ ПРАКТИКА
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко

KIDS 1

 малий зал   малий зал   малий зал 
 17.00 - 18.00 17.00 - 18.00 16.00 - 17.00
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ІМПРОВІЗАЦІЯ
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко
KIDS 2

 малий зал     малий зал     малий зал   
18.30- 19.30 18.30 - 19.30 18.30 - 19.30
ІМПРОВІЗАЦІЯ СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко

JUNIOR 1

малий зал   малий зал   малий зал великий зал
16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  14.30 - 16.00
ХІП - ХОП  СТРЕЙЧІНГ  КЛАСИКА  ФЛАЙ - ЙОГА 
Л.Казубенко  А.Марусенко
1 КЛАС

 великий зал   великий зал   великий зал   великий зал   великий зал   малий  зал 

 

 

 

 

 

 

                  

16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 9:30 - 11:00
КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА ІМПРОВІЗАЦІЯ КЛАСИКА НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ
С.Ломовицький С.Ломовицький С.Ломовицький О.Буханська С.Ломовицький А.Пахолків

2 КЛАС

 великий зал   великий зал   великий зал   великий зал   великий зал   великий  зал 
17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 9:30 - 11:00
КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА
О.Буханська Г.Білоус Г.Білоус О.Буханська Г.Білоус Г.Білоус
18:30 - 19:30   18:30 - 19:30  

 11:00 - 12.00
СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА
О.Буханська Г.Білоус А.Пахолків

3 КЛАС

великий зал
великий зал
великий зал
 великий зал
 великий зал 
 великий зал 
              
19.30 - 21.00 18.30 - 20.00 19.30 - 21.00 18.30 - 20.00  18.30 - 20.00 12.00 - 13.30
МОДЕРН КЛАСИКА КЛАСИКА МОДЕРН КЛАСИКА КЛАСИКА
О.Буханська С.Колесник С.Колесник О.Буханська С.Колесник С.Колесник


   20.00 - 21.00           20.00  - 21.00     13.30 - 14.30
СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА 
С.Колесник О.Буханська С.Колесник

Філіал на пр.Червоної Калини 7А
Клас Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Міні 3 18.45 - 19.30       18.45 - 19.30    17.45 - 18.30  
СТРЕЙЧІНГ СТРЕЙЧІНГ ТАНЦ.ПРАКТИКА
С.Рудницька  С.Рудницька  С.Рудницька 
Кідс 3 18.00 - 18.45       18.00 - 18.45    17.00 - 17.45
СТРЕЙЧІНГ СТРЕЙЧІНГ ТАНЦ.ПРАКТИКА
С.Рудницька  С.Рудницька  С.Рудницька 
Юніор 2 16.00 - 17.00    16.00 - 17.00    16.00 - 17.00 16.00 - 17.00
СТРЕЙЧІНГ  ХІП - ХОП КЛАСИКА ТАНЦ.ПРАКТИКА
Р.Думанська Л.Козубенко  Р.Думанська  С.Рудницька
1 клас 17.00 - 18.00 17.00 - 18.00 17.00 - 18.00 17.00 - 18.00 17.00 - 18.00 Чайковського 20
16.00 - 17.30
КЛАСИКА  КЛАСИКА КЛАСИКА  КЛАСИКА   КЛАСИКА ФЛАЙ - ЙОГА 
С.Рудницька  С.Рудницька  С.Рудницька  С.Рудницька  С.Рудницька  А.Марусенко 
4 клас      18.30 - 19.30 18.00 - 19.30      18.00 - 19.30   18.30 - 20.00
КЛАСИКА  КЛАСИКА КЛАСИКА  КЛАСИКА
 Є.Єрепалов Є.Єрепалов  Є.Єрепалов Є.Єрепалов 
19.30 - 21.00 19.30 - 21.00    19.30 - 21.00      
КЛАСИКА ПРАКТИКА МОДЕРН
Є.Єрепалов  Ю.Єрмоленко Д.Тураш 
Доросла
група
    19.30 - 21.00   19.30 - 21.00 19.30 - 21.00
КОНТЕМПОРАРІ КОНТЕМПОРАРІ КОНТЕМПОРАРІ
С.Рудницька С.Рудницька С.Рудницька


АНСАМБЛЬ
"АВРОРА"

СУБОТА
17.00 - 18.00

Є.Демченко
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

school32

Набір проводиться в підготовчі від 3 років  та в основні (1-5) класи школи.
Надаємо комплексну танцювальну освіту. В програму входить понад 12 танцювальних напрямків та спеціальних предметів. Викладачі - артисти балету Львівської опери та спеціалісти сучасних танцювальних напрямків.

Предмети які входять до навчальної програми:

Акторська балетна майстерність
Народно сценічний танець
Контемпорарі денс
Класичний танець
Танець - модерн
Імпровізація
Акробатика
Стретчинг
Джаз-фанк
Афро-джаз
Флай йога
Хіп - хоп

Основні стилі

Класичний танець, контемпорарі денс, додаткові напрямки змінються кожний семестр.
Вивчення напрямків - Історичний танець, Бальний танець,Брейк - денс, Лабораторія постановки танцю, Історія балету проходить у формі інтенсивів у літніх танцювальних таборах Ballet - Dance.

Учбова програма     

 Учбова програма розділена по роках навчання. Предмети змінюються кожних 4 місяці. Наведений перелік відповідає повній програмі школи на всі роки навчання (3 підготовчих та 5 основних класів)

У школі кожний рік створються учбові вистави, на прикінці начального року проходить звітний концерт, учні школи успішно приймають участь у хореографічних фестивалях та конкурсах.

Викладацький склад

 Діючі артисти балету Львівського національного театру опери та балету, спеціалісти по сучасним танцювальним напрямкам.


Мета навчання

 Створити всебічно розвинутого танцюриста з можливістю широкого вибору танцювальної кар'єри після отримання освіти.

Оплата за навчання

 Оплата за навчання в Школі Балету Академічного та Сучасного доволі гнучка. Ми пропонуємо знижки для визначених соціальних груп  дітей.

Завдяки підтримці ГО "Арт Гільдія балету" школа  надає можливість талановитим дітям навчатись безкоштовно.

Диплом

 Після закінчення школи видається сертифікат в яком вказані оцінки та кількість годин за напрямками.

Засновники

Громадська Організація Арт Гільдія Балету та Театр Танцю MADRIN



0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

 


0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Для учнів підготовчих класів

Звичайний

500 грн
в місяць
0%
на загальних підставах

Сімейний

450 грн
в місяць
знижка 10%
навчаються двоє дітей

Пільговий

450 грн
в місяць
знижка 10%
троє і більше дітей в сім'ї

Пільговий

400 грн
в місяць
знижка 20%
навчаються троє дітей

Соціальний

375 грн
в місяць
знижка 25%
напівсирота (підтвердження)

Соціальний

250 грн
в місяць
знижка 50%
сирота (підтвердження)

Для учнів 1-5 класів

Звичайний

600 грн
в місяць
0%
на загальних підставах

Сімейний

540 грн
в місяць
знижка 10%
навчаються двоє дітей

Пільговий

540 грн
в місяць
знижка 10%
троє і більше дітей в сім'ї

Пільговий

480 грн
в місяць
знижка 20%
навчаються троє дітей

Соціальний

450 грн
в місяць
знижка 25%
напівсирота (підтвердження)

Соціальний

300 грн
в місяць
знижка 50%
сирота (підтвердження)
Адреса:
79000 Україна,
м.Львів, вул. Чайковського, 20
Адміністратори:
‎Робочий час: 15:00-21:00
+38(093) 500-68-68
+38(098) 634-89-88
Виконавчий директор:
Робочий час 10:00-18:00
+38(068)5003506 Галина Білоус
Комерційний директор:
Робочий час 10:00-18:00
+38(096) 995-02-67 Маріна Васильїва
Viber:
+38(‎093) 500-68-68
Facebook Youtube Instagram Google+ Vkontakte Twitter