Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38
  +38(093) 500-68-68

 Школа академічного та сучасного балету оголошує  набір навчання на літній період у підготовчі та основні вікові  групи.

ЧЕРВЕНЬ
Запрошуємо прийняти участь у 
ЛИПЕНЬ - СЕРПЕНЬ
Оновлюється
Заняття для вікових груп 3-4, 5-6, 7-8, 9-12 років.

Телефон для довідок: +38(093)500-68-68

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
   НА ДРУГЕ ПІВРІЧЧЯ 

2017 - 2018р.

КласПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя

МІНІ 1
ШБАС

   малий зал     малий зал     малий зал      

 

 

  

 малий зал 
ВОКАЛ
12.00 - 13.00
Н.Тепла


18.45  - 19.30 18.45 - 19.30 18.45 - 19.30
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ІМПРОВІЗАЦІЯ
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко
МІНІ 2
ШБАС

   малий зал   




  малий зал 
 малий зал 
17.45 - 18.30 17.00 - 17.45 11.00 - 11.45
СТРЕТЧІНГ ІМПРОВІЗАЦІЯ СТРЕТЧІНГ
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко

МІНІ 3
ШБАС
(Нова група)

 малий зал         малий зал   малий зал      
17.45 - 18.30 17.45 - 18.30 17.45 - 18.30
СТРЕТЧІНГ ІМПРОВІЗАЦІЯ СТРЕТЧІНГ
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко

KIDS 1
ШБАС

 малий зал   малий зал   малий зал 

 

 

 

 малий зал 
 ВОКАЛ
 11.00 - 12.00
              Н.Тепла
            

16.00 - 17.00 16.00 - 17.00 16.00 - 17.00
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ІМПРОВІЗАЦІЯ
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко
KIDS 2
ШБАС
 малий зал     малий зал     малий зал   
18.30- 19.30 18.30 - 19.30 18.30 - 19.30
ІМПРОВІЗАЦІЯ СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ
Є.Демченко А.Ромашева А.Ромашева
KIDS 3
ШБАС
(нова група)
   малий зал      малий зал        малий зал 
17.30- 18.30  17.30- 18.30 17.45 - 18.45
СТРЕТЧІНГ  СТРЕТЧІНГ  ІМПРОВІЗАЦІЯ 
 А.Ромашева А.Ромашева  Є.Демченко 
JUNIOR 1
ШБАС
 малий зал   малий зал   малий зал   великий зал 

  

 

 

 малий зал 
ВОКАЛ
13.00 - 14.00
  Н.Тепла
    

16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 12:00 - 13:30
КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА СТРЕЙЧІНГ ФЛАЙ - ЙОГА
Д.Тураш С.Колесник С.Колесник Є.Демченко

JUNIOR 2
Палац
Хоткевича
(нова група)
227
  227
   227 
ШБАС 
великий зал   
16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  13.30 - 15.00 
ХІП - ХОП  СТРЕЙЧІНГ  КЛАСИКА  ФЛАЙ - ЙОГА 
Л.Казубенко  Д.Тураш  Д.Тураш  Буханська О. 
1 КЛАС
ШБАС
 великий зал   великий зал   великий зал   великий зал   великий зал   малий  зал 

 

 

 

 

 

 

  малий зал  
ВОКАЛ
14.00 - 15.00
                   Н.Тепла
                       

16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 12:00 - 13:00
КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА СТРЕТЧІНГ КЛАСИКА НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ
Г.Філонова Г.Філонова Г. Філонова  Г.Філонова Г.Філонова  А.Пахолків

2 КЛАС
А (Фуете)
ШБАС

 великий зал   великий зал   великий зал   великий зал   великий зал   великий  зал 
17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 9:30 - 11:00
КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА
О.Буханська С.Колесник С.Колесник О.Буханська С.Колесник С.Колесник
18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30  11:00 - 12.30
СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА
           

2 КЛАС
Б (Брізе)
ШБАС

 великий зал   великий зал   великий зал   великий зал    великий зал   малий зал 
18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 9:30 - 11.00 
СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА КЛАСИКА
          Є.Єрепалов
19:30 - 21:00 19:30 - 21:00 19:30 - 21:00 19:30 - 21:00 19:30 - 21:00 11:00 - 12:30
КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА СЦЕН.ПРАКТИКА
Є.Єрепалов Х.Трач О.Буханська О.Буханська Є.Єрепалов

3 КЛАС
Палац

Хоткевича

227 
  227  
  227  
  227  
  227  
  227  
              
17.00 - 18.30  17.00 - 18.30 17.00 - 18.30 17.00 - 18.30  17.00 - 18.30 14.30 - 16.00
КЛАСИКА МОДЕРН КЛАСИКА КЛАСИКА МОДЕРН КЛАСИКА
С.Ломовицький Д.Тураш С.Ломовицький С.Ломовицький Д.Тураш С.Ломовицький
18.30 - 19.30                 16.00 - 17.00
Сцена/малий зал ПРАКТИКА
ТАНЦ.ПРАКТИКА С.Ломовицький

4 КЛАС
Палац

Хоткевича

  227     227     227     227     227     227                 
18.30 - 19.30 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 12.00 - 13.00
НАР.СЦЕН КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА
Н.Дідик А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова
19.30 - 21.00 20.00 - 21.00


20.00 - 21.00        13.00 - 14.00
КОНТЕМПОРАРІ ТАНЦ.ПРАКТИКА ПРАКТИКА ПРАКТИКА
О.Буханська А.Ісупова Н.Санжаревський М.Санжаревський

 5 КЛАС  
Палац
Хоткевича   

  227     227     227     227    227   227                 
18.30 - 19.30 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 12.00 - 13.00
НАР.СЦЕН КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА
Н.Дідик Г.Вичегжаніна Г.Вичегжаніна Г.Вичегжаніна Г.Вичегжаніна Г.Вичегжаніна
19.30 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 13.00 - 14.00
КОНТЕМПОРАРІ СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА ПРАКТИКА КОНТЕМПОРАРІ СЦЕН.ПРАКТИКА
О.Буханська Г.Вичегжаніна Г.Вичегжаніна Н.Дідик О.Буханська Г.Вичегжаніна


ДОДАТКОВІ ГРУПИ ДЛЯ ВСІХ БАЖАЮЧИХ
НЕДІЛЯ НЕДІЛЯ НЕДІЛЯ
ФЛАЙ - ЙОГА МАЛЮВАННЯ ВОКАЛ
 12:30- 14.00 12.00 - 13.00
3-6 років
13.00 - 14.00
3-6 років
 

13.30 - 14.30 
7-12 років

14.30 - 15.30 
7-12 років





 НА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ
2017 - 2018р.

КласПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСубота

МІНІ 1
ШБАС

             малий зал                        малий зал                        малий зал         
18.45 - 19.30 18.45 - 19.30 18.45 - 19.30
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ТАНЦ. ПРАКТИКА
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко

 

МІНІ 2
ШБАС

    Середа   Субота Неділя
         великий зал                     малий зал                      малий зал          
18.45 - 19.30 17.00 - 17.45 11.00 - 11.45
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ТАНЦ. ПРАКТИКА
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко

KIDS 1
ШБАС

           малий зал                      малий зал                      малий зал          
16.00 - 17.00 16.00 - 17.00 16.00 - 17.00
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ТАНЦ.ПРАКТИКА
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко
KIDS 2
ШБАС
          малий зал                     малий зал                       малий зал            
18.30- 19.30 18.30 - 19.30 18.30 - 19.30
ТАНЦ.ПРАКТИКА СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ
Є.Демченко А.Ромашева А.Ромашева
KIDS 3
ШБАС
(нова група)
            великий зал                    великий зал                        малий зал         
18.30- 19.30  18.30- 19.30 17.45 - 18.45
СТРЕТЧІНГ  СТРЕТЧІНГ  ТАНЦ.ПРАКТИКА 
 А.Ромашева А.Ромашева  Є.Демченко 
JUNIOR 1
ШБАС
           малий зал                  малий зал                     малий зал                   великий зал        
16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 10:00 - 11:30
ХІП - ХОП КЛАСИКА СТРЕЙЧІНГ ФЛАЙ - ЙОГА
В.Маркович С.Колесник С.Колесник Є.Демченко

JUNIOR 2
Палац
Хоткевича
(нова група)

               227                               227                                  227                  ШБАС великий зал   
16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  14.30 - 16.00 
КЛАСИКА  СТРЕЙЧІНГ  КОНТЕМПОРАРІ  ФЛАЙ - ЙОГА 
Д.Тураш  Д.Тураш  Д.Тураш  Буханська О. 
1 КЛАС
ШБАС
         великий зал                великий зал                 великий зал                   великий зал                 великий зал                  великий зал        
16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 11:30 - 13:00
КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА СТРЕТЧІНГ КЛАСИКА ФЛАЙ - ЙОГА
Г.Філонова Г.Філонова Г. Філонова  Г.Філонова Г.Філонова  Є.Демченко

2 КЛАС
А (Фуете)
ШБАС

           малий зал                великий зал                    малий зал                    малий зал                     великий зал                  великий зал       
17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 9:30 - 11:00
КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА
О.Буханська С.Колесник С.Колесник О.Буханська С.Колесник С.Колесник

2 КЛАС
Б (Брізе)
ШБАС

         великий зал                 малий зал                    великий зал                 великий зал                    малий зал                     малий зал         
17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18.30 17:00 - 18:30 11:00 - 12:30
КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ
С.Мерзляков С.Мерзляков О.Буханська С.Мерзляков С.Мерзляков Буханська О.

3 КЛАС
Палац

Хоткевича

                227             
                  227              
                 227               
                 227               
                 227               
                 227               
17.00 - 18.30  17.00 - 18.30 17.00 - 18.30 17.00 - 18.30  17.00 - 18.30 17.00 - 18.30
КЛАСИКА АКРОБАТИКА КЛАСИКА КЛАСИКА АКРОБАТИКА КЛАСИКА
С.Ломовицький В.Маркович С.Ломовицький С.Ломовицький В.Маркович С.Ломовицький
18.30 - 19.30                 18.30 - 19.30
Сцена/малий зал ХІП - ХОП
ТАНЦ.ПРАКТИКА А.Пахолків

4 КЛАС
Палац

Хоткевича

        великий зал             великий зал              великий зал               великий зал               великий зал              великий зал      
18.30 - 19.30 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 12.00 - 13.00
НАР.СЦЕН КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА
Н.Дідик А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова
19.30 - 21.00 20.00 - 21.00


20.00 - 21.00        14.00 - 15.00
КОНТЕМПОРАРІ ТАНЦ.ПРАКТИКА НАР.СЦЕН ХІП - ХОП
О.Буханська А.Ісупова Н.Дідик А.Пахолків

 5 КЛАС  
Палац
Хоткевича   

                 227                               227                                227                                 227                                 227                                  227              
18.30 - 19.30 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 12.00 - 13.00
НАР.СЦЕН КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА
Н.Дідик М.Санжаревський М.Санжаревський М.Санжаревський М.Санжаревський М.Санжаревський
19.30 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 13.00 - 14.00
КОНТЕМПОРАРІ СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА НАР.СЦЕН КОНТЕМПОРАРІ СЦЕН.ПРАКТИКА
О.Буханська М.Санжаревський М.Санжаревський Н.Дідик О.Буханська М.Санжареський

Школа в мережі: 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

school32

Набір проводиться в підготовчі від 3 років  та в основні (1-5) класи школи.
Надаємо комплексну танцювальну освіту. В програму входить понад 12 танцювальних напрямків та спеціальних предметів. Викладачі - артисти балету Львівської опери та спеціалісти сучасних танцювальних напрямків.

Предмети які входять до навчальної програми:

Акторська балетна майстерність
Народно сценічний танець
Контемпорарі денс
Класичний танець
Танець - модерн
Імпровізація
Акробатика
Стретчинг
Джаз-фанк
Афро-джаз
Флай йога
Хіп - хоп

Основні стилі

Класичний танець, контемпорарі денс, додаткові напрямки змінються кожний семестр.
Вивчення напрямків - Історичний танець, Бальний танець,Брейк - денс, Лабораторія постановки танцю, Історія балету проходить у формі інтенсивів у літніх танцювальних таборах Ballet - Dance.

Учбова програма     

 Учбова програма розділена по роках навчання. Предмети змінюються кожних 4 місяці. Наведений перелік відповідає повній програмі школи на всі роки навчання (3 підготовчих та 5 основних класів)

У школі кожний рік створються учбові вистави, на прикінці начального року проходить звітний концерт, учні школи успішно приймають участь у хореографічних фестивалях та конкурсах.

Викладацький склад

 Діючі артисти балету Львівського національного театру опери та балету, спеціалісти по сучасним танцювальним напрямкам.


Мета навчання

 Створити всебічно розвинутого танцюриста з можливістю широкого вибору танцювальної кар'єри після отримання освіти.

Оплата за навчання

 Оплата за навчання в Школі Балету Академічного та Сучасного доволі гнучка. Ми пропонуємо знижки для визначених соціальних груп  дітей.

Завдяки підтримці ГО "Арт Гільдія балету" школа  надає можливість талановитим дітям навчатись безкоштовно.

Диплом

 Після закінчення школи видається сертифікат в яком вказані оцінки та кількість годин за напрямками.

Засновники

Громадська Організація Арт Гільдія Балету та Театр Танцю MADRIN



0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

 


0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

ШАНОВНІ КИЯНИ!
Новий танцювальний учбовий заклад "Школа Гільдії Балету" розпочав свій перший набір учнів.

 Набір проводитиметься у підготовчі групи, та перший клас  :
М
іні (3-4р.), Кідс (5-6) та Юніор  (6-7) та 1 клас (8-9р.).
Також проводиться запис у групи для дітей 10-16р.
Адреса школи: м.Київ, Дніпровський район (ДВРЗ), вул.Олекси Довбуша 18А.
Телефон для довідок: +380935006868.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Для учнів підготовчих класів

Звичайний

500 грн
в місяць
0%
на загальних підставах

Сімейний

450 грн
в місяць
знижка 10%
навчаються двоє дітей

Пільговий

450 грн
в місяць
знижка 10%
троє і більше дітей в сім'ї

Пільговий

400 грн
в місяць
знижка 20%
навчаються троє дітей

Соціальний

375 грн
в місяць
знижка 25%
напівсирота (підтвердження)

Соціальний

250 грн
в місяць
знижка 50%
сирота (підтвердження)

Для учнів 1-5 класів

Звичайний

600 грн
в місяць
0%
на загальних підставах

Сімейний

540 грн
в місяць
знижка 10%
навчаються двоє дітей

Пільговий

540 грн
в місяць
знижка 10%
троє і більше дітей в сім'ї

Пільговий

480 грн
в місяць
знижка 20%
навчаються троє дітей

Соціальний

450 грн
в місяць
знижка 25%
напівсирота (підтвердження)

Соціальний

300 грн
в місяць
знижка 50%
сирота (підтвердження)
Адреса:
79000 Україна,
м.Львів, вул. Чайковського, 20
Адміністратори:
‎Робочий час: 15:00-21:00
+38(093) 500-68-68
+38(098) 634-89-88
Виконавчий директор:
Робочий час 10:00-18:00
+38(068)5003506 Галина Білоус
Комерційний директор:
Робочий час 10:00-18:00
+38(096) 995-02-67 Маріна Васильїва
Viber:
+38(‎093) 500-68-68
Facebook Youtube Instagram Google+ Vkontakte Twitter