Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38
  +38(093) 500-68-68

   НА ДРУГЕ ПІВРІЧЧЯ 

2017 - 2018р.

КласПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя

МІНІ 1
ШБАС

   малий зал     малий зал     малий зал      

 

 

  

 малий зал 
ВОКАЛ
12.00 - 13.00
Н.Тепла


18.45  - 19.30 18.45 - 19.30 18.45 - 19.30
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ІМПРОВІЗАЦІЯ
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко
МІНІ 2
ШБАС

   малий зал   




  малий зал 
 малий зал 
17.45 - 18.30 17.00 - 17.45 11.00 - 11.45
СТРЕТЧІНГ ІМПРОВІЗАЦІЯ СТРЕТЧІНГ
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко

МІНІ 3
ШБАС
(Нова група)

 малий зал         малий зал   малий зал      
17.45 - 18.30 17.45 - 18.30 17.45 - 18.30
СТРЕТЧІНГ ІМПРОВІЗАЦІЯ СТРЕТЧІНГ
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко

KIDS 1
ШБАС

 малий зал   малий зал   малий зал 

 

 

 

 малий зал 
 ВОКАЛ
 11.00 - 12.00
              Н.Тепла
            

16.00 - 17.00 16.00 - 17.00 16.00 - 17.00
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ІМПРОВІЗАЦІЯ
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко
KIDS 2
ШБАС
 малий зал     малий зал     малий зал   
18.30- 19.30 18.30 - 19.30 18.30 - 19.30
ІМПРОВІЗАЦІЯ СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ
Є.Демченко А.Ромашева А.Ромашева
KIDS 3
ШБАС
(нова група)
   малий зал      малий зал        малий зал 
17.30- 18.30  17.30- 18.30 17.45 - 18.45
СТРЕТЧІНГ  СТРЕТЧІНГ  ІМПРОВІЗАЦІЯ 
 А.Ромашева А.Ромашева  Є.Демченко 
JUNIOR 1
ШБАС
 малий зал   малий зал   малий зал   великий зал 

  

 

 

 малий зал 
ВОКАЛ
13.00 - 14.00
  Н.Тепла
    

16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 12:00 - 13:30
КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА СТРЕЙЧІНГ ФЛАЙ - ЙОГА
Д.Тураш С.Колесник С.Колесник Є.Демченко

JUNIOR 2
Палац
Хоткевича
(нова група)
227
  227
   227 
ШБАС 
великий зал   
16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  13.30 - 15.00 
ХІП - ХОП  СТРЕЙЧІНГ  КЛАСИКА  ФЛАЙ - ЙОГА 
Л.Казубенко  Д.Тураш  Д.Тураш  Буханська О. 
1 КЛАС
ШБАС
 великий зал   великий зал   великий зал   великий зал   великий зал   малий  зал 

 

 

 

 

 

 

  малий зал  
ВОКАЛ
14.00 - 15.00
                   Н.Тепла
                       

16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 12:00 - 13:00
КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА СТРЕТЧІНГ КЛАСИКА НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ
Г.Філонова Г.Філонова Г. Філонова  Г.Філонова Г.Філонова  А.Пахолків

2 КЛАС
А (Фуете)
ШБАС

 великий зал   великий зал   великий зал   великий зал   великий зал   великий  зал 
17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 9:30 - 11:00
КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА
О.Буханська С.Колесник С.Колесник О.Буханська С.Колесник С.Колесник
18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30  11:00 - 12.30
СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА
           

2 КЛАС
Б (Брізе)
ШБАС

 великий зал   великий зал   великий зал   великий зал    великий зал   малий зал 
18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 9:30 - 11.00 
СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА КЛАСИКА
          Є.Єрепалов
19:30 - 21:00 19:30 - 21:00 19:30 - 21:00 19:30 - 21:00 19:30 - 21:00 11:00 - 12:30
КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА СЦЕН.ПРАКТИКА
Є.Єрепалов Х.Трач О.Буханська О.Буханська Є.Єрепалов

3 КЛАС
Палац

Хоткевича

227 
  227  
  227  
  227  
  227  
  227  
              
17.00 - 18.30  17.00 - 18.30 17.00 - 18.30 17.00 - 18.30  17.00 - 18.30 14.30 - 16.00
КЛАСИКА МОДЕРН КЛАСИКА КЛАСИКА МОДЕРН КЛАСИКА
С.Ломовицький Д.Тураш С.Ломовицький С.Ломовицький Д.Тураш С.Ломовицький
18.30 - 19.30                 16.00 - 17.00
Сцена/малий зал ПРАКТИКА
ТАНЦ.ПРАКТИКА С.Ломовицький

4 КЛАС
Палац

Хоткевича

  227     227     227     227     227     227                 
18.30 - 19.30 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 12.00 - 13.00
НАР.СЦЕН КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА
Н.Дідик А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова
19.30 - 21.00 20.00 - 21.00


20.00 - 21.00        13.00 - 14.00
КОНТЕМПОРАРІ ТАНЦ.ПРАКТИКА ПРАКТИКА ПРАКТИКА
О.Буханська А.Ісупова Н.Санжаревський М.Санжаревський

 5 КЛАС  
Палац
Хоткевича   

  227     227     227     227    227   227                 
18.30 - 19.30 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 12.00 - 13.00
НАР.СЦЕН КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА
Н.Дідик Г.Вичегжаніна Г.Вичегжаніна Г.Вичегжаніна Г.Вичегжаніна Г.Вичегжаніна
19.30 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 13.00 - 14.00
КОНТЕМПОРАРІ СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА ПРАКТИКА КОНТЕМПОРАРІ СЦЕН.ПРАКТИКА
О.Буханська Г.Вичегжаніна Г.Вичегжаніна Н.Дідик О.Буханська Г.Вичегжаніна


ДОДАТКОВІ ГРУПИ ДЛЯ ВСІХ БАЖАЮЧИХ
НЕДІЛЯ НЕДІЛЯ НЕДІЛЯ
ФЛАЙ - ЙОГА МАЛЮВАННЯ ВОКАЛ
 12:30- 14.00 12.00 - 13.00
3-6 років
13.00 - 14.00
3-6 років
 

13.30 - 14.30 
7-12 років

14.30 - 15.30 
7-12 років





 НА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ
2017 - 2018р.

КласПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСубота

МІНІ 1
ШБАС

             малий зал                        малий зал                        малий зал         
18.45 - 19.30 18.45 - 19.30 18.45 - 19.30
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ТАНЦ. ПРАКТИКА
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко

 

МІНІ 2
ШБАС

    Середа   Субота Неділя
         великий зал                     малий зал                      малий зал          
18.45 - 19.30 17.00 - 17.45 11.00 - 11.45
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ТАНЦ. ПРАКТИКА
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко

KIDS 1
ШБАС

           малий зал                      малий зал                      малий зал          
16.00 - 17.00 16.00 - 17.00 16.00 - 17.00
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ТАНЦ.ПРАКТИКА
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко
KIDS 2
ШБАС
          малий зал                     малий зал                       малий зал            
18.30- 19.30 18.30 - 19.30 18.30 - 19.30
ТАНЦ.ПРАКТИКА СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ
Є.Демченко А.Ромашева А.Ромашева
KIDS 3
ШБАС
(нова група)
            великий зал                    великий зал                        малий зал         
18.30- 19.30  18.30- 19.30 17.45 - 18.45
СТРЕТЧІНГ  СТРЕТЧІНГ  ТАНЦ.ПРАКТИКА 
 А.Ромашева А.Ромашева  Є.Демченко 
JUNIOR 1
ШБАС
           малий зал                  малий зал                     малий зал                   великий зал        
16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 10:00 - 11:30
ХІП - ХОП КЛАСИКА СТРЕЙЧІНГ ФЛАЙ - ЙОГА
В.Маркович С.Колесник С.Колесник Є.Демченко

JUNIOR 2
Палац
Хоткевича
(нова група)

               227                               227                                  227                  ШБАС великий зал   
16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  14.30 - 16.00 
КЛАСИКА  СТРЕЙЧІНГ  КОНТЕМПОРАРІ  ФЛАЙ - ЙОГА 
Д.Тураш  Д.Тураш  Д.Тураш  Буханська О. 
1 КЛАС
ШБАС
         великий зал                великий зал                 великий зал                   великий зал                 великий зал                  великий зал        
16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 11:30 - 13:00
КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА СТРЕТЧІНГ КЛАСИКА ФЛАЙ - ЙОГА
Г.Філонова Г.Філонова Г. Філонова  Г.Філонова Г.Філонова  Є.Демченко

2 КЛАС
А (Фуете)
ШБАС

           малий зал                великий зал                    малий зал                    малий зал                     великий зал                  великий зал       
17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 9:30 - 11:00
КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА
О.Буханська С.Колесник С.Колесник О.Буханська С.Колесник С.Колесник

2 КЛАС
Б (Брізе)
ШБАС

         великий зал                 малий зал                    великий зал                 великий зал                    малий зал                     малий зал         
17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18.30 17:00 - 18:30 11:00 - 12:30
КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ
С.Мерзляков С.Мерзляков О.Буханська С.Мерзляков С.Мерзляков Буханська О.

3 КЛАС
Палац

Хоткевича

                227             
                  227              
                 227               
                 227               
                 227               
                 227               
17.00 - 18.30  17.00 - 18.30 17.00 - 18.30 17.00 - 18.30  17.00 - 18.30 17.00 - 18.30
КЛАСИКА АКРОБАТИКА КЛАСИКА КЛАСИКА АКРОБАТИКА КЛАСИКА
С.Ломовицький В.Маркович С.Ломовицький С.Ломовицький В.Маркович С.Ломовицький
18.30 - 19.30                 18.30 - 19.30
Сцена/малий зал ХІП - ХОП
ТАНЦ.ПРАКТИКА А.Пахолків

4 КЛАС
Палац

Хоткевича

        великий зал             великий зал              великий зал               великий зал               великий зал              великий зал      
18.30 - 19.30 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 12.00 - 13.00
НАР.СЦЕН КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА
Н.Дідик А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова
19.30 - 21.00 20.00 - 21.00


20.00 - 21.00        14.00 - 15.00
КОНТЕМПОРАРІ ТАНЦ.ПРАКТИКА НАР.СЦЕН ХІП - ХОП
О.Буханська А.Ісупова Н.Дідик А.Пахолків

 5 КЛАС  
Палац
Хоткевича   

                 227                               227                                227                                 227                                 227                                  227              
18.30 - 19.30 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 12.00 - 13.00
НАР.СЦЕН КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА
Н.Дідик М.Санжаревський М.Санжаревський М.Санжаревський М.Санжаревський М.Санжаревський
19.30 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 13.00 - 14.00
КОНТЕМПОРАРІ СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА НАР.СЦЕН КОНТЕМПОРАРІ СЦЕН.ПРАКТИКА
О.Буханська М.Санжаревський М.Санжаревський Н.Дідик О.Буханська М.Санжареський

Школа в мережі: 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Facebook Youtube Instagram Google+ Vkontakte Twitter