Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38
  +38(093) 500-68-68

Які поширеніі страхи батьків, які приймають рішення відправляти дитину в дитячий табір чи ні? Експерти стверджують, що це в основному страх втрати контролю над ним і отримання ним будь-якої фізичної травми.

Такі побоювання цілком зрозумілі. Діти дуже активні і цікаві, тому, отримавши свободу від батьківської опіки, можуть проявляти себе трохи інакше, ніж у повсякденному житті. Головне завдання вихователів у таборі спрямувати цю енергію у правильне русло. Як і будь-який життєвий аспект, поїздка в дитячий табір влітку має свої переваги і недоліки. Питання тільки у тому, наскільки більше користі все-таки отримає дитина від такого виду відпочинку.

Мова піде про відпочинок в спеціалізованих таборах у нашому випадку танцювальному.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

am6xzNM1j2Y

ЯКІ ПЛЮСИ ВІД ВІДПОЧИНКУ У ТАБОРІ?

Розширення навичок

Назвати відпочинок в дитячому таборі ледачим вже точно не можна.G4 Lih pzs4 Дітям тут пропонується великий вибір активностей. Якщо ваша дитина вже визначився зі своїми інтересами наприклад танці, то він зможе вдосконалити свої навички.Деякі спеціалізовані танцювальні  табори  пропонують широкий спектр заходів які включені у програму відпочинку це можуть бути і фестивалі, і концерти з підготовкою номерів і навіть невеликих танцювальних вистав.

Якщо ж він тільки шукає себе, то це відмінний спосіб спробувати щось нове і вибрати своє хобі, як правило табори пропонують декілька, а іноді до 10 танцювальних напрямків. В більшості танцювальних таборів дітей ділять по рівню підготовки і існують групи для початківців де дитина 

kxP2Ny5OEnc

може познайомитись відразу з декільками напрямками і обрати для себе те що ближче до сердця.

Досвід комунікації

Уміння знаходити компроміси і вирішувати спірні питання відкриває перед людиною великі можливості. У дитячому таборі ваша дитина отримає цінний досвід спілкування як з однолітками, так і з дітьми іншого віку. Нова дружба і визнання в колективі значно підвищать його самооцінку, а завдання які ставлять вожаті перед загонами привчить до командної роботи.

Самореалізація

MB4S8KeWOc4

Програма дитячого табору побудована так, що ніхто не залишається осторонь. Навіть самі сором'язливі хлопці і дівчата буквально за декілька днів розкриваються і починають брати участь в житті свого загону і табори в цілому.

Самостійність

Ось ту перевагу, яке багато батьків оцінюють не однозначно. Як дитина розпорядиться своєю не сподіваною свободою від батьківської опіки? Що буде робити? Насправді, ці побоювання марні.

QyguRyUzybM

 У таборі діти ніколи не залишаються без нагляду вожатих або вихователів, які делікатно стежать за тим, щоб кожна дитина витягнув максимум корисних навичок зі своєї самостійності і навчився прибирати за собою, самообслуговування і прийняття самостійних зважених рішень. В результаті діти дійсно стають більш зібраними, незалежними і дисциплінованими. До них приходить розуміння, що самостійність - це, перш за все, відповідальність.

Оздоровлення

Зростаючий дитячий організм потребує правильному режимі дня, здоровою і корисною їжі, активних іграх на свіжому повітрі і фізичних навантаження. Все це ваша дитина отримає в дитячому таборі. Дуже сприятливий вплив на здоров'я дітей надає відпочинок на морі. Водні процедури, цілюще морське або карпатське повітря, активні ігри на пляжі піднімають настрій і нормалізують роботу нервової системи. Такий повноцінний фізичний і емоційний відпочинок - важлива складова оздоровлення.

uTxHEYUpOTo

Безпека

Відправивши дитину в табір, який має історію та відгуки ви можете бути впевнені, що він не буде нудьгувати і шукати собі сумнівні і небезпечні розваги, зв'язавшись з поганою компанією. Тут він буде оточений увагу і турботою вожатих,викладачів і медперсоналу, і зайнятий корисним та цікавим ділом.

Відпочинок з сенсом

Табір дозволяє не тільки весело, але і з користю провести свої літні канікули. Ваша дитина зможе самореалізувати себе на вечірніх заходах, розкрити в собі здатність або талант, розширити свій кругозір, почати цікавитися новим хобі, 

uXr21K3xKfQ

поліпшити свої професійні та спортивні показники і багато іншого. Дитячі табори вивчають інтереси і потреби сучасної молоді і пропонують їм такі, активності, які будуть корисні і затребувані в їх повсякденному житті.

 

ЯКІ ПРОБЛЕМИ МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ В ДИТЯЧОМУ ТАБОРІ?

 

Повільна адаптація

HhfpMcFi6U8

Складно сказати з упевненістю наскільки добре дитина порозуміється зі своїми однолітками. Це зовсім не залежить від віку, але багато в чому є результатом особистих якостей дитини, реакції на розлуку з батьками. Вожаті мають педагогічну освіту і професійно підходять до вирішення таких проблем,хоч успіх можна гарантувати не завжди, але казка на ніч для маленьких і обнімашкі гарантовані. Але в будь-якому випадку це корисний 

досвід, який підкаже батькам, як вибудувати правильну модель виховання, щоб дитина була більш самостійним.

Дисципліна

Діти чекають літні канікули, щоб трошки розслабитися від шкільного розпорядку дня: раннього підйому, домашніх завдань і життя за графіком. Але в дитячому таборі ім знову пропонують себе дисциплінувати і жити за планом. У деяких дітей це може викликати внутрішній протест. Але компенсувати такі незручності дитячий табір може тільки, запропонувавши цікаву альтернативу ледачому відпочинку. І найчастіше так і виходить.

Використані фотографії з Танцювального табору BALLET - DANCE

Історія табору на сторінці: ВКОНТАКТЕ
wNOVsNkBkAk1

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s