Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38
  +38(093) 500-68-68

Підійшло до завершення "Балетне стажування БАЛЕТ - DANCE 2018" організоване Творчим об'єднанням "Арт Гільдія Балету"
За 20 днів у  рамках проекту відбулося понад 80 майстер - класів від провідних фахівців хореографічного мистецтва.

Табір відвідали зіркові гості: Народний артист України Сергій БондурКсенія Іваненко (Київська Національна Опера);Заслужена артистка України Анастасія Ісупова, лауреат премії ім.В.Пісарева Альбіна Якименко, Тамара Левицька,Сергій Ломовицький (Львівська Національна Опера); Ірина Михальчук (ХГУ,Херсон), Ольга Бондур (КДХУ,Київ); Stephanie Lutenbacher (Франція).

Участь у стажуванні взяли понад 100 учнів усіх провідних учбових закладів України, серед яких:
Київське державне хореографічне училище (Київ);
Академія танцю ім.С.Лифаря (Київ);
Хореографічна Гімназія "Кияночка" (Київ) 
ансамбль класичного танцю "Ярославна" (Київ);

Школа академічного та сучасного балету, (Львів) 
Львівська державна хореографічна школа (м.Львів);

Дніпровська дитяча школа класичного танцю (м.Дніпро); 
Харківська державна хореографічна школа (м.Харків);
Балетна школа ім.В.Пісарева (м.Івано - Франківськ);
Дитяча хореографічна школа (м.Одеса);
Хореографічний ансамбль "Юність" (м.Кривий Ріг);

Одеський центр хореографічного мистецтва (м.Одеса);
Балетна студія "Мрія" (м.Херсон);
Театр танцю "Plastilin" (м.Черноморськ)
ОАТК "Пірует" (м.Маріуполь);
"Дивертисмент" (м.Миколаїв);
MD school (м.Черкаси).

Були проведені  Всеукраїнський фестиваль танцю "ФЕНіКС" та "Конкурс авторської хореографії"


За рекордно короткі терміни був створений  класичний одноактний балет "SEASONS"  на музику І.С.Глазунова у постановці Заслуженої артистки України Анастасії Ісупової
Дійові особи та персонажі:
ЗИМА
Зварич Кристина
Горяєва Катя,Голікова Даша, Шелюк Лера, Пильник Софія,
ВЕСНА
Козаченко Марго, Даня Кіш
ЛІТО
Чеснова Саша, Даня Кіш 
ОСІНЬ
Гомзякова Настя, Марусенко Арсен
Птахи: Скоренька Є.,Бойко А., Шепельова Д., Цап Д.,Калченко С., Кочергіна Д.
Метелики - Масленченко С., Чорна М., Трепілець Є.,
Грім та Блискавка - Цап В., Бородавченко К.
Ведмідь - Науменко С.
Їжак - Шатковський Ф.
Білочка - Лопатіна В.

Інструктори -  вожаті проекту:
А.Марусенко,С.Крюкова, О.Буханська, ЄДемченко, С.Гатило, К.Тихонова, А.Бондарь, К.Гуляй, Р.Думанська, Д.Кірик, А.Пахолків, Д.Кіш

 


        

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s