Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38
  +38(093) 500-68-68

Школа академічного та сучасного балету запрошує на пробний майстер клас з Хатха - Йоги, інструктор  з багаторічним досвідом зайнять Йогою, соліст балету Львівської Національної Опери
Роман Баглай.

Вартість 100 грн., для учнів ШБАС - безкоштовно.
Віковий діапазон - 7 - 16 р.
8 жовтня о 15.00 за адресою вул.Чайковського 20Школа академічного та сучасного балету розпочала розробку адаптованої учбової програми з Хатха - Йоги для майбутніх танцівників.

Хатха - йога  - це наука про психофізичну гармонію, що досягається за допомогою фізичних засобів впливу на організм (дієта, дихання, шаткарми, асани, бандхи, мудрі), і психічних засобів (медитація і концентрація уваги під час виконання асан, пранаями).

Рух тіла і  думки нерозривно пов'язані з диханням. Тому особливо пильна увага приділяється  практиці правильного дихання, як під час занять, так і в житті.
Хатха-йога вчить свідомо і уважно ставитися до свого здоров'я, вчить практикам зовнішнього і внутрішнього очищення тіла і розуму, способам поведінки в світі і системі правильного харчування.

Користь від занять адаптованою йогою для артистів балету заключається в підвищені самоконтролю та координації, знайомством з дихальними гімнастиками, що зі свого боку покращюють витривалість, завдяки фізичним вправам Хатха - йоги покращується фізичний стан після значних нагрузок, знімається крепатура, танцівник володіючий основами Хатха - Йоги здатен використовувати її для самовідновлення.


Курс адаптованої Хатха - Йоги планується ввести у учбову програму Школи академічного та сучасного балету у першому півріччі 2018р.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s