Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38
  +38(093) 500-68-68

Школа академічного та сучасного балету спільно з ГО “ Арт Гільдія балету” та меценатом створили програму підтримки талановитих дітей.
24 вересня у приміщені Школи академічного та сучасного балету відбулась церемонія вручення відзнак за успішне навчання.

Вже в жовтні цього року 19 учнів Школи розпочнуть безкоштовно отримувати знання та займатися улюбленою справою, ми вважаємо що безкоштовна освіта в нашій країні в край необхідна. По статистиці великий процент родин не можуть собі дозволити платне позашкільне навчання для своїх діток, а це, зі свого боку, призводить до втрати культурного потенціалу серед підростаючого покоління.
Педрада школи прийняла рішення нагороджувати найстараніших діток за успіхи у навчанні. Два рази на рік викладацький колектив буде переглядати успіхи учнів, що дасть можливість заохочувати нових дітей.
Варто зазначити що можливість отримати бонус у вигляді безкоштовного навчання стане важливою психологічною складовою в результативності учнів і буде стимулювати їх на нові успіхи та досягнення.
У майбутньому ми продовжимо пошук меценатів з цілю збільшити кількість безкоштовних місць і долучити до прекрасного мистецтва балету талановитих вихованців дитячих сиротинців.

Арт директор
Школи академічного та сучасного балету
Микола СанжаревськийДовідка:

Школа академічного та сучасного балету була заснована у Львові у 2016р.
Особливістю школи є комплексна учбова програма до якої входить вивчення багатьох хореографічних напрямків серед яких класичний балет, сучасні сценічні та вуличні напрямки, народні танці та допоміжні предмети.
Викладацький склад більше ніж на половину складається з діючих артистів балету Львівської Національної Опери.

Підписуйся і слідкуй за новинами:

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s