Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38
  +38(093) 500-68-68


У вересні  Львівську Національну Оперу відвідає відомий педагог та хореограф, Алекс Урсуляк (Австрія)

DSC 2591

 На протязі двох тижнів професор Алекс Урсуляк по запрошенню дирекції театру буде проводити майстер класи та ділитися досвідом з  артистами балетної трупи.

Після зміни дирекції Львівської Національної Опери впроваджує нову творчу стратегію  -  анонсовані численні нові проекти та прем'єри.

У рамках стратегії розвитку балетної трупи від тепер для роботи з колективом балету будуть запрошуватися відомі педагоги та балетмейстери.

Алекс Урсуляк досьє:

Народився у 1937 році у родині українських емігранів у Канаді де отримав початкову хореографічну освіту. у 1957 році переїзджає до України де вдосконалює майстерність під керівництвом Роберта Клявіна при Київському театрі опери та балету ім.Т.Шевченка.

Львовский балет

У 1964 р. переїзджає до Лондона де працює артистом та хореографом у "Festival Ballet" у співавторстві з Джеком Картером створює вистави Лебедине озеро та Лускунчик одночасно викладаючи Educational Trust Ballet School.
У 1967р. перебирається у Відень на посаду помічника директора State Ballet імені Vaclav Orlikowsky, а також займає посаду директора Державної школи балету. В цей час тісно співпрацює з Рудольфом Нурієвим готує його до дебюту в балеті "Аполлон Мусагет" Джорджа Баланчіна.
У 1973р. займає посаду балетмейстера Штудгартській балетній компанії.
У 1993р. -засновує фестиваль "Малахов та молодь", який відбувся у Санкт-Пельтені Австрія.
З 1997р. - член викладацького складу та радник з мистецтва, керівник Методології школи балету Landeshauptstadt St. Pölten, Австрія.
2000р. - директор,ректор Ballettberufsschule у Цюріху Швейцарія.

Львівська балетна трупа

2008р. - головний викладач та професор педагогічного курсу танцю в Мюнхенському театрі музичного та театрального мистецтва.
2010-2011 - балетмейстер та наставник - Staatsballett 11, Мюнхен.
Академік та професор Української академії танцю
Нагороджений Гран-прі Міжнародним союзом хореографів "Перший балетмейстер-педагог Європи 1997 року" та Національним комітетом Всесвітньої танцювальної ради ЮНЕСКО.
    
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s