Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38
  +38(093) 500-68-68

МОЛОДША ГРУПА

Фіналісти які отримали спецпризи:
Масалова М.приз TOTEM
Бєлих Є.приз Арт Гільдії балету

СЕРЕДНЯ ГРУПА

1 премія - Каляндрук М. приз Ballet - Dance; 
                  Чеснова О. приз від Koine Danza
2 премія - Бусько В.приз Ballet - Dance; 
                   Кались В. приз від  ШБАС
3 премія - Дубчинська Н.; 
                   Волошко І. приз від Ballet - Dance
Дипломанти:
Паша П. приз від Сергія Бондура
Тельвар Н. приз від Koine Danza
Лузгіна А.приз від Арт Гільдії балету
Doria D. приз Skop`e Open, диплом “Найкращий іноземний виконавець”
Бусько С.
Вітязь А.

Фіналісти які отримали спецпризи:

Барсук Р. приз від Мысль - поток
Бакум А. приз TOTEM
Трепілець Є. приз від ШБАС
Варецька М. приз від City Ballet - Dance
Демідова О. приз від TOTEM

СТАРША ГРУПА

1 премія - Коростельова А. дипломи “Віртуозність,” “Глядацькі симпатії”; 
                  Беркова Д. призи “IBStage”, “Ballet - Dance”
2 премія - Хуторянська І.приз від Ballet - Dance;
                   Прохода М. приз від Ballet - Dance
3 премія - Вялько Б приз від Ballet - Dance;  
                  Кіш Д.приз від City Ballet - Dance

Дипломанти:
Гринчак О. приз від IBStage
Суркіс Я.
Лялюк С.
Фіналісти які отримали спец призи:
Fiorillo Sabrina диплом “Найкраший іноземний виконавець”
Шевцова Г. приз від ШБАС

ПРОФЕСІОНАЛИ
1 премія - Romano Silva, диплом “Віртуозність”
2 премія - Лопатіна Р. приз від Андрія Літвінова; Марусенко А. приз від “IBStage”

Дипломанти конкурсу:
Биковець К. приз “Робота Ballet - Dance”, приз UBT
Кащій С. приз UBT
Monaco P., Del Core A. приз “Глядацькі симпатії” диплом “Найкращій іноземний дует”

ЮНІ ХОРЕОГРАФИ
1 премія - Гордійчук Д. диплом “Найкраща авторська постановка”
2 премія - Малакі Ян диплом “ Найкращій сюжет”

Фіналісти які отримали спец призи:
Лялюк В. приз від TOTEM
Канаєва А. приз від TOTEM

АНСАМБЛІ
2 премія - Студія “Жизель” приз від “Skop`e Open”
3 премія - Школа В.Пісарева “Підготовчий клас”

Дипломанти:
Школа В.Пісарева “2 клас”
Школа В.Пісарева “Тріо”

Конкурс в мережі:

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s