Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38
  +38(093) 500-68-68

Пуанти з красиво зав'язаними стрічками мрія будь-якої дівчинки.
Історія стрічок безпосередньо пов'язана з появою пуантів в кінці XVIII століття в Італії.
Стрічки використовуються як для кріплення пуанти на нозі балерини, так і для естетичного вигляду.
Стрічки однаково кріпляться як до пуантах, так і до м'якого балетного взуття(балеткам).
Балетні стрічки - це блідо-рожеві або блідо-персикові; атласні або репсові (матові) стрічки довжиною 50 см. і шириною 2.5 см.
Відтінок стрічок підбирається з урахуванням кольору балетного взуття (балеток або пуантів), а також трико.
Перед тим як пришити стрічки, їх кінчики потрібно обпалити.
Однією з важливих особливостей є саме зав'язування стрічок:
Вузлик робиться з внутрішньої сторони ноги за кісточкою. Сенс тут у тому, що вузлик повинен бути найменш помітний глядачеві.
Кінчики стрічок в обов'язковому порядку ховаються всередину, а через те що  атласні стрічки мають властивість вилазити, а це є неприпустимим, балерини рекомендують кінчики стічок мочити солодкою водою або натирати порошком каніфолі. На відповідальні виступи кінчики стрічок можуть зашивати нитками.
Після зав'язування кінчики обрізаються так, що б залишалося не більше 2 сантиметрів.
Стрічки пришиваються на відстані складеного задника (на відео).

У більшості моделей м'яких балетного взуття (балеток) використовується тонка, кругла гумка вшита в тасьму по краю верхньої частини виробу. Для того, що б кінчики гумки не вилазили назовні, балерини зав'язують їх на два вузлика і кінчики обрізають, перед тим як остаточно зав'язати і обрізати бажано позайматися в нових балетках уроком класичного танцю для того, щоб не перетягнути занадто гумки, адже стопи в балетках будуть перебувати по кілька годин і не можна, що б щось перетискало кровообіг.
Варто додати, що балетки повинні сидіти на нозі як хірургічні рукавички - щільно прилягаючи до стопи. Коли ви купуєте нові балетки важливо що б вони були впритул (навіть трохи малі), оскільки після одного, двох уроків, під дією вологи, і механічних зусиль матеріал взуття розходиться по нозі, і вони можуть теліпаючись заважати точному виконанню елементів, а це вже заважає навчанню.
 
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s