Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38
  +38(093) 500-68-68

 
 
Останнім часом, я стала частіше стикатися з тим, що батьки (як правило, це хтось один з батьків) перешкоджають заняттям з хореографії своїй дитині, а діти задаються питанням - навіщо мені це?children dance
Хочу висловити свою думку з цього приводу.

Не беремо до уваги зараз професійний танець, коли вибір зроблено і всі сили і дитини, і батьків спрямовані на результат.
Розглядаю хореографію, як один з обов'язкових аспектів виховання гармонійної особистості.
1. Постава. Танець дає те, що не дає навіть спорт. Уміння себе нести. Танцюючу людину ви взнаєте здалеку. По поставі, по фактурі, по ході. Він завжди виділяється.
2. Дисципліна. У будь-якому випадку, танець - це велика праця. Дитина з малку вчиться не лінуватися, прагнути до розвитку, долати труднощі. Діти, які займаються хореографією більш зібрані і відповідальні.
3. Творчість. В будь-якій роботі зараз важливий не стандартний, оригінальний підхід. Коли, дитина з дитинства вчиться виявляти себе за допомогою руху, передавати свій емоційний стан через танець, виростаючи, вона більш відкрита до змін і не зациклена. Вона шукає інші шляхи.
4. Концентрація. Танець вчить усвідомлювати себе тут і зараз. Повністю контролювати, що в даний момент відбувається з твоїм тілом. Важливо абсолютно все. Дрібниць в танці немає. 1c159c6cb7bda07af62efb5321322b04На мій погляд, це один з найважливіших життєвих навичок. Уміння концентруватися на даному моменті і на виконанні певного завдання, домагаючись максимально кращого результату.
5. Робота в команді. Коли йде виступ, позитивний результат (точне донесення думки хореографа) залежить від самодостатності, бездоганності кожного виконавця, окремо і злагодженої, гармонійної роботи всього колективу. Так дитина усвідомлює, що мало того, що вона сама по собі буде добе виглядали на сцені, важливо, щоб не менше гарно виглядали ті, хто поруч. Тільки тоді, робота дає позитивний результат.
6. Спілкування. У період гаджетів це особливо важливо. А в даному випадку, у дітей є спільне захоплення. Їм завжди є про що поговорити, що обговорити, що згадати. Вони вчаться підтримувати один одного, допомагати. Як показує практика, найчастіше, це вже дружба на все життя. Так як діти долають багато перешкод разом, у команді.
7. Фізична підготовка. Танцюючі діти дуже витривалі і зовсім не бояться фізичної праці.
8. Лідерські якості. Можливість висловити себе. Проявити і показати. Дитина росте на сцені. Вона звикає до публіки, до уваги, до того, що на неї дивляться. До змагального моменту на конкурсах. Вона прагне бути краще. У той же час, розуміючи, що це важко. І щоб бути краще, потрібно постійно розвиватися.1bd9e9031d30731a7622f50d64f6b8b1
9. Естетика. Люди, які займалися хореографією завжди відрізняються вишуканістю смаку. Вони оригінальні, неповторні і не бояться експериментувати зі своїм стилем.
10. Комунікація. Всі ми прекрасно знаємо, що здавна, танець є засобом комунікації між людьми. Чим людина вільніше, ритмічно і емоційно рухається, тим спокійніше і розкутіше вона відчуває себе на будь-якому заході.
11. Свобода вибору. Віддаючи дитину в дитинстві в Танцювальний колектив, ви даєте йому можливість вільно вибирати чим він займатиметься в майбутньому. Вихована, красива, творча, цілеспрямована, фізично добре розвинена молода людина зможе легше знайти собі професійну сферу. Ви даєте їй основу його життєдіяльності. І зовсім однозначно, на ряду зі шкільною освітою потрібно давати дитині творчу, або спортивну альтернативу. На мій погляд, хореографія, це те, що об'єднує в собі ці два аспекти. І є, в своєму роді, унікальним видом діяльності!
P.S. Але дуже, дуже відповідально поставтеся до колективу, в який віддаєте свою дитину. Інакше, всі перераховані раніше гідності можуть перетворитися в комплекси і недоліки.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Автор: Тетяна Вінокурова
 XQPtj7eL ew
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s