Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38
  +38(093) 500-68-68

 Джаз-фанк (jazz-funk) - один з наймолодших і комерційно успішних студійних танцювальних стилів на планеті. Зародившись в Лос-Анджелесі лише на початку XXI століття, він за лічені роки став домінуючим танцювальним напрямком в світовому шоу-бізнесі і використовується в більшості постановок хореографії, кліпів і живих виступів поп-зірок світової величини - таких як Бейонсе (Beyonce), Мадонна ( Madonna), Брітні Спірс (Brithey Spears) або Леді Гага (Lady Gaga) .
Навчання jazz-funk не вимагає (хоча і не виключає) класичної підготовки, щоденних багатогодинних тренувань або ідеальної фізичної форми.
Джаз-фанк підходить дівчатам, які хочуть навчитися танцювати "як в кліпах", не замислюючись про рухах, витягати максимум зі своєї пластики і грати в танці самими різними образами, а також хлопцям, які не бояться експериментувати і прагнуть до танцювальної універсальності.
Історія Jazz-funk
Будучі танцем молодим і динамічним, джаз-фанк не має довгої і драматичну історію - він сформувався трохи більше 10 років тому в Лос-Анджелесі. Народженню jazz-funk сучасна хореографія зобов'язана 3 американським хореографам - Боббі Ньюберрі (Bobby Newberry), Брайану Фрідману (Brian Friedman) і Кевіну Майеру (Kevin Maher) - які вважаються його засновниками і одночасно найяскравішими сучасними представниками цього танцювального направленія.Брайан, Боббі і Кевін стали першими, хто став виділяти jazz-funk окремим стилем. Вони показали всьому світу, як, змішавши базові рухи hip-hop, jazz dance, waacking і vogue, наклавши на них доведену до максимуму жіночну манеру виконання і додавши до всього цього пластики, різкості, динаміки і експресивності, можна отримати виразний, музичний і супервостребованний танець.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s