Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38
  +38(093) 500-68-68

Хіп-хоп - танець відноситься до вуличних танцювальних стилів, в основному супроводжуваний хіп-хоп музикою і тієї, яка розвивалася як частина хіп-хоп культури. Він включає в себе широкий діапазон стилів, таких як брейк-данс, локінг, паппінг, які були створені в 1970 році і стали популярними в Америці завдяки танцювальним командам. Телевізійне шоу Soul Train і фільми 1980-х років Breakin ', Beat Street і Wild Style продемонстрували ці команди і танцювальні напрямку на ранніх стадіях їх розвитку, тим самим, роблячи хіп-хоп культуру мейнстрімом. З'являлися студії, що грунтуються на хіп-хопі. Хіп-хоп впливав на джазовий стиль танцю, який називався джаз-фанк. Класично навчені танцюристи розвивали ці напрямки, для того щоб створювати хореографічні номери з хіп-хоп танцюристами, які виступали на вулицях. Саме через це розвитку хіп-хоп танець практикується і в танцювальних студіях, і на вулицях.

Хіп-хоп танець-це величезна категорія, яка включає в себе безліч стилів. Найстарші танцювальні стилі були створені в 1970-х роках і включають в себе uprock, breaking, і the funk styles. Breaking (брейк-данс) був створений в Бронксі, Нью-Йорк об'єднав танці, які були популярні в 60-х і 70-х роках. Брейк-данс в той період не був переважно «танцем на підлозі», як на сьогоднішній день, він починався з Toprock, які танцюристи виконували стоячи на ногах. Toprock був прийнятий під впливом Uprock, який був створений в Брукліні, Нью-Йорк. Вони дуже схожі у виконанні, але Uprock виконують з більшою агресією і рух подібно до удару і тільки спільно з партнером. У 1973 році винайшли біт брейкинга. Це було зроблено спеціально для танцюристів, з метою показати їх танцювальні вміння на вечірках.
У той час як брейк-данс розвивався в Нью Йорку інші стилі були придумані в Каліфорнії. Фанковиє стилі відносяться до вуличних стилям сімдесятих років. Це були такі стилі, як roboting, bopping, hitting, locking, bustin ', popping, electric boogaloo, strutting, sac-ing і dime-stopping. Виходячи з усіх цих стилів, boogaloo є найстаршим. Цей стиль бере свій початок в 1960-і роки. Його вважали химерним танцем і він був головним об'єктом пісень «Do the Boogaloo» і «My Baby Likes to Boogaloo», які були випущені в той час. З більш химерної форми він перетворився в повноцінний стиль під назвою electric boogaloo, а музика яка є супроводом даного танцювального напрямку називається Latin boogaloo. Найпоширеніші і широко використовувані стилі-локінг і паппінг. Телевізійне шоу Soul Train зіграло величезну роль в становленні цих стилів.
У 1980-ті роки ці стилі (брейк-данс, локінг і паппінг) набрали популярність, відповідно хіп-хоп культура почала виходити в маси. Музика була рушійною силою в розвитку хіп-хоп танцю. Наприклад, в 1980-і роки був поставлений танець під пісню «The Cabbage Patch» відомої реп-групи Gucci Crew II.Так як хіп-хоп музика мала деякі зміни, цей танцювальний стиль мав великий розвиток, акомпануючи музичного жанру.
хип хоп
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s