Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38
  +38(093) 500-68-68

Ми наводимо приблизний розклад  дня в танцювальному таборі Балет - Dance (Карпатські заїзди),
який кожний день коректується в залежності від заходів та майстер класів та погодних умов.
РОЗКЛАД НА 14.08.2016
7:30 - підйом
8:00 - зарядка
8:45 - сніданок
Група №1
9.30 - 10.30 - Брейк денс  (Сцена)
10.45 - 11.45 - Класичний танець  (Малий зал)
12.00 - 13.00 - Контемпорарі (Великий зал)
Група №2
9.30 - 10.30 - Класичний танець (Малий зал)
10.45 - 11.45 - Брейк денс (Сцена)
12.00 - 13.00 - Контемпорарі (Великий зал)
13:30 - обід
14:00 - 15.30 - Тиха година
16:00 - Полуденок
16.15 - 18.15 - Похід на Річку
19.00 - 19.15 - Вечеря
19:15 - 21:00 Квест
22:30 - Відбій

РОЗКЛАД НА 23.07.2017
8.00 -  Під’йом
8.10 - Зарядка

9.00 - Сніданок

Група №1

9.30 - 10.30 Джаз фанк С.Рудницька Сцена
10.45 - 11.45 Модерн С.Крюкова Столова
12.00 - 13.00 Подготовка к КХ Сцена

Група №2

9.30 - 10.30  Модерн С.Крюкова  Б.зал

10.45 - 11.45 Джаз фанк С.Рудницька Б.зал

12.00 - 13.00 Подготовка к КХ Столова

Група №3

9.30 - 10.30 Стретчінг  О. Буханська Столова
10.45 - 11.45 Подготовка к КХ Сцена

12.00 - 13.00 Хореография Е.Демченко Б.зал

13.30 - Обід
14.00 - 16.00 Тиха година

16:00-16:30 репетиція КХ 1 загін сцена

16:30-17:00 репетиція КХ 2 загін сцена

17:15-17:45 репетиція КХ 3 загін сцена

17:45-18:15 репетиція КХ 4 загін сцена

18:15-18:45 репетиція КХ 5 загін сцена

17.00 - Підвечірок

19.00 - Вечеря
19.30 - Конкурс хореографів
22.30 - Відбій
 
РОЗКЛАД НА 28.07.2017
8.00 -  Під’йом
8.10 - Зарядка
9.00 - Сніданок
Група №1
9.30 - 10.30 Класика А.Трофімова Їдальня
10.45 - 11.45 Імпровізація О.Буханська Їдальня
12.00 - 13.00 Брейк Д.Калепка Сцена
Група №2
9.30 - 10.30  Модерн С.Крюкова Б.зал
10.45 - 11.45 Класика  М.Санжаревський  Б.зал
12.00 - 13.00 Імпровізація О.Буханська Сцена
Група №3
9.30 - 10.30 Імпровізація О.Буханська Сцена
10.45 - 11.45 Брейк Д.Калепка Сцена
12.00 - 13.00 Класика А.Трофімова  Б. зал
13.30 - Обід
14.00 - 15.00 - Контемп Сцена
15.00 - 16.00 - Адажио (Відібрані) Зал
14.00 - 16.00 Тиха година
17.00 - Підвечірок
17.15 - 18.15 Репетиція сучасних номерів на JBF Сцена
17.15 - 18.15 Репетиція класичних номерів на JBF Б.зал
19.00 - Вечеря
19.30 - 21.00 Підготовка до пародій.
22.30 - Відбій
 
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s