Всі запитання стосовно проектів
ГО "Арт Гільдія Балету"
надсилайте на поштову скриньку:
 info@gildiaballet.com.ua
або запитуйте по телефону:
 +38(063) 380-33-38

зима набор
 Школа академічного та сучасного балету оголошує зимовий набір навчання у підготовчі групи та 1-5 класи.
Конкурсний відбір відбудеться.
21 січня 2018р.
За адресою Чайковського 20.
10.00 - 3-4 роки
10.45 - 5-6 років
11.30 - 7-9 років
12.15 - 10-14 років
Перегляд включає перевірку фізичних даних, розтяжки, музикальності, координації. Для дітей від 10 років також перевірка базових знань та умінь з класичного танцю, або з напрямку  яким дитина займалась раніше.

Телефон для довідок: +38(093)500-68-68

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

 НА ДРУГЕ ПІВРІЧЧЯ
2017 - 2018р.

КласПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСубота

МІНІ 1
ШБАС

             малий зал                     малий зал                      малий зал        
18.45  - 19.30 18.45 - 19.30 18.45 - 19.30
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ІМПРОВІЗАЦІЯ
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко
МІНІ 2
ШБАС
           малий зал         

СУБОТА
           малий зал      

 НЕДІЛЯ 
          малий зал      

  17.45 - 18.30 17.00 - 17.45 11.00 - 11.45
СТРЕТЧІНГ ІМПРОВІЗАЦІЯ СТРЕТЧІНГ
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко

KIDS 1
ШБАС

           малий зал                   малий зал                    малий зал        
16.00 - 17.00 16.00 - 17.00 16.00 - 17.00
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ІМПРОВІЗАЦІЯ
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко
KIDS 2
ШБАС
          малий зал                     малий зал                      малий зал           
18.30- 19.30 18.30 - 19.30 18.30 - 19.30
ІМПРОВІЗАЦІЯ СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ
Є.Демченко А.Ромашева А.Ромашева
KIDS 3
ШБАС
(нова група)
            малий зал                   малий зал                        малий зал         
17.30- 18.30  17.30- 18.30 17.45 - 18.45
СТРЕТЧІНГ  СТРЕТЧІНГ  ІМПРОВІЗАЦІЯ 
 А.Ромашева А.Ромашева  Є.Демченко 
JUNIOR 1
ШБАС
           малий зал                   малий зал                   малий зал                   великий зал        
16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 12:00 - 13:30
КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА СТРЕЙЧІНГ ФЛАЙ - ЙОГА
Д.Тураш С.Колесник С.Колесник Є.Демченко

JUNIOR 2
Палац
Хоткевича
(нова група)
            227                                227                                 227                  ШБАС великий зал   
16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  13.30 - 15.00 
ХІП - ХОП  СТРЕЙЧІНГ  КЛАСИКА  ФЛАЙ - ЙОГА 
Л.Казубенко  Д.Тураш  Д.Тураш  Буханська О. 
1 КЛАС
ШБАС
        великий зал                  великий зал              великий зал                   великий зал               великий зал                   малий  зал         
16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 12:00 - 13:00
КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА СТРЕТЧІНГ КЛАСИКА НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ
Г.Філонова Г.Філонова Г. Філонова  Г.Філонова Г.Філонова  А.Пахолків

2 КЛАС
А (Фуете)
ШБАС

         великий зал                великий зал                 великий зал                 великий зал                великий зал                  великий  зал      
17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 9:30 - 11:00
КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА
О.Буханська С.Колесник С.Колесник О.Буханська С.Колесник С.Колесник
18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30  11:00 - 12.00
СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА
           

2 КЛАС
Б (Брізе)
ШБАС

         великий зал                  великий зал               великий зал                великий зал                   великий зал                 малий зал        
18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 18:30 - 19:30 9:30 - 11.00 
СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА КОНТЕМПОРАРІ
          Буханська О.
19:30 - 21:00 19:30 - 21:00 19:30 - 21:00 19:30 - 21:00 19:30 - 21:00 11:00 - 12:00
КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА СЦЕН.ПРАКТИКА
Є.Єрепалов Х.Трач О.Буханська Є.Єрепалов Є.Єрепалов

3 КЛАС
Палац

Хоткевича

               227              
                227              
                227              
                227              
                227              
               227                
17.00 - 18.30  17.00 - 18.30 17.00 - 18.30 17.00 - 18.30  17.00 - 18.30 14.30 - 16.00
КЛАСИКА МОДЕРН КЛАСИКА КЛАСИКА МОДЕРН КЛАСИКА
С.Ломовицький Д.Тураш С.Ломовицький С.Ломовицький Д.Тураш С.Ломовицький
18.30 - 19.30                 16.00 - 17.00
Сцена/малий зал ПРАКТИКА
ТАНЦ.ПРАКТИКА С.Ломовицький

4 КЛАС
Палац

Хоткевича

                227                             227                               227                               227                               227                               227               
18.30 - 19.30 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 12.00 - 13.00
НАР.СЦЕН КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА
Н.Дідик А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова
19.30 - 21.00 20.00 - 21.00


20.00 - 21.00        13.00 - 14.00
КОНТЕМПОРАРІ ТАНЦ.ПРАКТИКА ПРАКТИКА ПРАКТИКА
О.Буханська А.Ісупова Н.Санжаревський М.Санжаревський

 5 КЛАС  
Палац
Хоткевича   

               227                               227                              227                               227                                227                                227                
18.30 - 19.30 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 12.00 - 13.00
НАР.СЦЕН КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА
Н.Дідик М.Санжаревський М.Санжаревський М.Санжаревський М.Санжаревський М.Санжаревський
19.30 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 13.00 - 14.00
КОНТЕМПОРАРІ СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА ПРАКТИКА КОНТЕМПОРАРІ СЦЕН.ПРАКТИКА
О.Буханська М.Санжаревський М.Санжаревський Н.Дідик О.Буханська М.Санжареський


ДОДАТКОВІ ГРУПИ
НЕДІЛЯ НЕДІЛЯ НЕДІЛЯ
ФЛАЙ - ЙОГА ФЛАЙ - ЙОГА СТРЕТЧІНГ
 12:00 - 13:30 13:30 - 15.00 15.00 - 16.30
     





 НА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ
2017 - 2018р.

КласПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСубота

МІНІ 1
ШБАС

             малий зал                        малий зал                        малий зал         
18.45 - 19.30 18.45 - 19.30 18.45 - 19.30
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ТАНЦ. ПРАКТИКА
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко

 

МІНІ 2
ШБАС

    Середа   Субота Неділя
         великий зал                     малий зал                      малий зал          
18.45 - 19.30 17.00 - 17.45 11.00 - 11.45
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ТАНЦ. ПРАКТИКА
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко

KIDS 1
ШБАС

           малий зал                      малий зал                      малий зал          
16.00 - 17.00 16.00 - 17.00 16.00 - 17.00
СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ ТАНЦ.ПРАКТИКА
Є.Демченко Є.Демченко Є.Демченко
KIDS 2
ШБАС
          малий зал                     малий зал                       малий зал            
18.30- 19.30 18.30 - 19.30 18.30 - 19.30
ТАНЦ.ПРАКТИКА СТРЕТЧІНГ СТРЕТЧІНГ
Є.Демченко А.Ромашева А.Ромашева
KIDS 3
ШБАС
(нова група)
            великий зал                    великий зал                        малий зал         
18.30- 19.30  18.30- 19.30 17.45 - 18.45
СТРЕТЧІНГ  СТРЕТЧІНГ  ТАНЦ.ПРАКТИКА 
 А.Ромашева А.Ромашева  Є.Демченко 
JUNIOR 1
ШБАС
           малий зал                  малий зал                     малий зал                   великий зал        
16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 10:00 - 11:30
ХІП - ХОП КЛАСИКА СТРЕЙЧІНГ ФЛАЙ - ЙОГА
В.Маркович С.Колесник С.Колесник Є.Демченко

JUNIOR 2
Палац
Хоткевича
(нова група)

               227                               227                                  227                  ШБАС великий зал   
16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  14.30 - 16.00 
КЛАСИКА  СТРЕЙЧІНГ  КОНТЕМПОРАРІ  ФЛАЙ - ЙОГА 
Д.Тураш  Д.Тураш  Д.Тураш  Буханська О. 
1 КЛАС
ШБАС
         великий зал                великий зал                 великий зал                   великий зал                 великий зал                  великий зал        
16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 16:00 - 17:00 11:30 - 13:00
КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА СТРЕТЧІНГ КЛАСИКА ФЛАЙ - ЙОГА
Г.Філонова Г.Філонова Г. Філонова  Г.Філонова Г.Філонова  Є.Демченко

2 КЛАС
А (Фуете)
ШБАС

           малий зал                великий зал                    малий зал                    малий зал                     великий зал                  великий зал       
17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 9:30 - 11:00
КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА
О.Буханська С.Колесник С.Колесник О.Буханська С.Колесник С.Колесник

2 КЛАС
Б (Брізе)
ШБАС

         великий зал                 малий зал                    великий зал                 великий зал                    малий зал                     малий зал         
17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18:30 17:00 - 18.30 17:00 - 18:30 11:00 - 12:30
КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ КЛАСИКА КЛАСИКА КОНТЕМПОРАРІ
С.Мерзляков С.Мерзляков О.Буханська С.Мерзляков С.Мерзляков Буханська О.

3 КЛАС
Палац

Хоткевича

                227             
                  227              
                 227               
                 227               
                 227               
                 227               
17.00 - 18.30  17.00 - 18.30 17.00 - 18.30 17.00 - 18.30  17.00 - 18.30 17.00 - 18.30
КЛАСИКА АКРОБАТИКА КЛАСИКА КЛАСИКА АКРОБАТИКА КЛАСИКА
С.Ломовицький В.Маркович С.Ломовицький С.Ломовицький В.Маркович С.Ломовицький
18.30 - 19.30                 18.30 - 19.30
Сцена/малий зал ХІП - ХОП
ТАНЦ.ПРАКТИКА А.Пахолків

4 КЛАС
Палац

Хоткевича

        великий зал             великий зал              великий зал               великий зал               великий зал              великий зал      
18.30 - 19.30 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 12.00 - 13.00
НАР.СЦЕН КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА
Н.Дідик А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова А.Ісупова
19.30 - 21.00 20.00 - 21.00


20.00 - 21.00        14.00 - 15.00
КОНТЕМПОРАРІ ТАНЦ.ПРАКТИКА НАР.СЦЕН ХІП - ХОП
О.Буханська А.Ісупова Н.Дідик А.Пахолків

 5 КЛАС  
Палац
Хоткевича   

                 227                               227                                227                                 227                                 227                                  227              
18.30 - 19.30 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 18.30 - 20.00 12.00 - 13.00
НАР.СЦЕН КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА КЛАСИКА
Н.Дідик М.Санжаревський М.Санжаревський М.Санжаревський М.Санжаревський М.Санжаревський
19.30 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 20.00 - 21.00 13.00 - 14.00
КОНТЕМПОРАРІ СЦЕН.ПРАКТИКА СЦЕН.ПРАКТИКА НАР.СЦЕН КОНТЕМПОРАРІ СЦЕН.ПРАКТИКА
О.Буханська М.Санжаревський М.Санжаревський Н.Дідик О.Буханська М.Санжареський

Школа в мережі: 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Набір проводиться в підготовчі від 3 років  та в основні (1-5) класи школи.
Надаємо комплексну танцювальну освіту. В програму входить понад 12 танцювальних напрямків та спеціальних предметів. Викладачі - артисти балету Львівської опери та спеціалісти сучасних танцювальних напрямків.

Предмети які входять до навчальної програми:

Акторська балетна майстерність
Народно сценічний танець
Контемпорарі денс
Класичний танець
Танець - модерн
Імпровізація
Акробатика
Стретчинг
Джаз-фанк
Афро-джаз
Флай йога
Хіп - хоп

Основні стилі

Класичний танець, контемпорарі денс, додаткові напрямки змінються кожний семестр.
Вивчення напрямків - Історичний танець, Бальний танець,Брейк - денс, Лабораторія постановки танцю, Історія балету проходить у формі інтенсивів у літніх танцювальних таборах Ballet - Dance.

Учбова програма     

 Учбова програма розділена по роках навчання. Предмети змінюються кожних 4 місяці. Наведений перелік відповідає повній програмі школи на всі роки навчання (3 підготовчих та 5 основних класів)

У школі кожний рік створються учбові вистави, на прикінці начального року проходить звітний концерт, учні школи успішно приймають участь у хореографічних фестивалях та конкурсах.

Викладацький склад

 Діючі артисти балету Львівського національного театру опери та балету, спеціалісти по сучасним танцювальним напрямкам.


Мета навчання

 Створити всебічно розвинутого танцюриста з можливістю широкого вибору танцювальної кар'єри після отримання освіти.

Оплата за навчання

 Оплата за навчання в Школі Балету Академічного та Сучасного доволі гнучка. Ми пропонуємо знижки для визначених соціальних груп  дітей.

Завдяки підтримці ГО "Арт Гільдія балету" школа  надає можливість талановитим дітям навчатись безкоштовно.

Диплом

 Після закінчення школи видається сертифікат в яком вказані оцінки та кількість годин за напрямками.

Засновники

Громадська Організація Арт Гільдія Балету та Театр Танцю MADRIN


Школа в мережі: 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

 


0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

ШАНОВНІ КИЯНИ!
1 березня 2018р., новий учбовий заклад "Школа Гільдії балету" розпочне свій перший набір учнів.

 Набір проводитиметься у підготовчі групи, та перший клас  :
М
іні (3-4р.), Кідс (5-6) та Юніор  (6-7) та 1 клас (8-9р.).
Адреса школи: м.Київ, Дніпровський район (ДВРЗ), вул.Олекси Довбуша 18А.
Телефон для довідок: +380935006868.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Facebook Youtube Instagram Google+ Vkontakte Twitter